Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani w związku z usiłowaniem zabójstwa

Data publikacji 22.05.2014

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali dwoje nastolatków, których podejrzewają o usiłowanie zabójstwa 25-latka. Do zdarzenia doszło w rejonie jednego z opolskich kąpielisk. Mężczyźnie zadano ciosy ostrym narzędziem. Policjanci skierowali sprawę do sądu rodzinnego.

W miniony poniedziałek policjanci z Opola otrzymali zgłoszenie o tym, że na jednym z opolskich kąpielisk 25-letniemu mężczyźnie zadano ciosy ostrym narzędziem. Już po chwili na miejscu pojawili się funkcjonariusze. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

Pracujący nad sprawą śledczy od razu rozpoczęli poszukiwania osoby odpowiedzialnej za to przestępstwo. Już następnego dnia kryminalni wytypowali i zatrzymali dwoje nastolatków podejrzewanych o napad na mężczyznę. Zatrzymani to 15-latek i jego o rok starsza koleżanka, mieszkańcy Opola.

Jak wynika z policyjnych ustaleń, cała trójka w poniedziałkowe popołudnie spotkała się w rejonie ulicy Marka z Jemielnicy w Opolu. W pewnym momencie doszło do ataku na 25-latka. Po zdarzeniu nastolatkowie uciekli.

Sprawę usiłowania zabójstwa przez nastolatków policjanci skierowali do sądu rodzinnego.

(KWP w Opolu / mw)

Powrót na górę strony