Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za spowodowanie śmierci

Data publikacji 22.05.2014

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 36-letni mieszkaniec Płocka podejrzany o spowodowanie obrażeń ciała u kobiety, w wyniku których poniosła ona śmierć. Mężczyzna został zatrzymany dzięki ustaleniom miejscowych policjantów. Grozi mu do 12 lat więzienia.

O zdarzeniu płoccy policjanci zostali powiadomieni w miniony weekend. Ze zgłoszenia wynikało, że w pokoju jednego z płockich hoteli znajdują się zwłoki kobiety. Okazało się, że denatką jest 38-letnia mieszkanka Płocka. Kobieta miała na ciele widoczne obrażenia. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali na miejscu niezbędne czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci kobiety. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali partnera kobiety - 36-letniego mieszkańca Płocka. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzut spowodowania ciężkich obrażeń ciała skutkujących śmiercią. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 12 lat więzienia.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony