Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani sprawcy napadu na salon gier

Data publikacji 16.06.2014

Prokuratura Rejonowa w Garwolinie oraz garwolińscy kryminalni prowadzą postępowanie w sprawie napadu na salon gier. Poczynania dwóch napastników zostały zarejestrowane przez monitoring. Śledczy szukają osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzanych o rozbój.

Do zdarzenia doszło 4 czerwca w Garwolinie na ul. Kościuszki. Dwóch mężczyzn weszło do salonu gier, gdzie pracowała 52-letnia kobieta. Głośno krzycząc, zażądali od niej wydania pieniędzy, nastepnie, żywając siły wobec niej, ukradli z szuflady biurka pieniądze oraz dwa telefony komórkowe, po czym oddalili się w nieznanym kierunku.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali czynności procesowe, zabezpieczyli ślady oraz nagrania z monitoringu. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców tego czynu.

Osoby, które mają informacje mogące pomóc w ujęciu sprawców, proszone są o kontakt (również anonimowo) z Komendą Powiatową Policji w Garwolinie (ul. Stacyjna 23, 08-400 Garwolin, tel. 25 684 0200) lub najbliższą jednostką policji. Informacje można przekazywać także pod numery telefonów alarmowych 112 i 997.

(KWP w Radomiu / gm)

 

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 11.88 MB)

Powrót na górę strony