Podziękowania

Podziękowanie od organizatorów Akcji "Klakson/Orszak żałobny dla Łukasza Urbana"

Do Komendanta Głównego Policji w Warszawie

Jako organizator akcji przejazdu konwoju samochodów ciężarowych z dnia 30 grudnia 2016 r. na zakończenie ceremonii pogrzebowej naszego kolegi śp.Łukasza Urbana, pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim stróżom prawa za zaangażowanie, wsparcie naszej idei od samego początku aż po wzorową postawę i zagwarantowanie porządku i bezpieczeństwa podczas honorowego przejazdu kolumny ciężarówek.

Dziękuję Inspektorowi Ostrowskiemu oraz Naczelnikowi Sudakowowi za świetnie zorganizowane patroli zabezpieczających konwój.

Dziękuję każdej Policjantce i Policjantowi, którzy zadbali o bezpieczeństwo na trasie przejazdu.

Zjechaliśmy na miejsce spoczynku Łukasza z całej Polski,aby tym drobnym gestem oddać cześć naszemu bohaterskiemu koledze.

Zjednoczeni w bólu z rodziną Urban oraz pracownikami firmy Ariel Żurawski, wyraziliśmy naszą branżową oraz ogólnoludzką SOLIDARNOŚĆ, jako wyraźny znak jedności ponad politycznymi i kulturowymi podziałami w Europie.

Jesteśmy zaszczyceni, że nasza "Trąbka" była słyszalna zarówno na Niebieskich Autostradach, jak i na tych ziemskich, którymi każdego dnia kierowcy na całym świecie przewożą ludzi i towary....

Naszą akcję obserwowali licznie zgromadzeni na miejscu w Baniach mieszkańcy - sąsiedzi Łukasza oraz dzięki relacjom telewizyjnym,prasowym jak i w Internecie: miliony ludzi w Polsce i na całym świecie. Zostało to zauważone i odnotowane nawet przez Chińską Agencję Prasową(!)

Naszej akcji patronowała TVP, a ekipa reporterska towarzyszyła nam podczas finalnego przejazdu.

PS.  W reportażu będzie także zamieszczony mój wywiad z Davidem .

Załączam link do podziękowań Davida Duncana, organizatora zbiórki pieniężnej w Wlk.Brytanii, które zamieścił po powrocie do swojego kraju: https://www.gofundme.com/van9vwuk

Z poważaniem

Jacek Sommer

Powrót na górę strony