Podziękowania

16.08.2006 r. Wrocław


Do Komendanta Głównego Policji
Pana Marka Bieńkowskiego


Chciałbym wyrazić swoje podziękowanie i wdzięczność na ręce pana Komendanta za bardzo szybką reakcję i pomoc funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w umożliwieniu powrotu do Polski mojej narzeczonej Kamili. Ja i moja dziewczyna mieszkamy w małych miejscowościach w pow. kłodzkim. Kamila za pośrednictwem biura wyjechała do pracy w Grecji, gdzie została odesłana na jedną z wysp. Tam okazało się, że praca nie jest taka, jaką jej oferowano, ponadto pracowała po kilkanaście godzin dziennie .Właściciel hotelu nie wyrażał zgody na jej powrót do Polski mówiąc, żeby zapomniała o powrocie i że to on zdecyduje czy i kiedy wróci. Dowiedziałem się o tym przebywając we Wrocławiu po telefonie Kamili z prośbą o pomoc. Zareagowałem natychmiast dzwoniąc pod nr 997, gdzie po krótkich konsultacjach stwierdzono, że przyjmie mnie policjant z KMP we Wrocławiu.

Na terenie KMP zostałem przyjęty bez zwłoki. Pan Naczelnik po wysłuchaniu mnie skontaktował się z Kamilą w Grecji, która poprosiła go o pomoc bo bardzo się boi i chce wrócić do kraju.

Funkcjonariusz po uzyskaniu telefonicznej zgody od Komendanta KMP we Wrocławiu skontaktował się z Ambasadą RP w Atenach, dzięki czemu Kamila oraz trzy inne kobiety z Polski mogły bezpiecznie powrócić do kraju.

Jestem dumny z tego, że można liczyć na pomoc naszej Policji i chciałbym pogratulować takich funkcjonariuszy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Maciej

Jeżeli chcesz podziękować policjantom napisz.

Powrót na górę strony