Podziękowania

Podziękowania dla funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Radomiu

W nawiązaniu do zdarzenia z dnia 16.09.2016 roku, mającego miejsce na parkingu przed Urzędem Miejskim w Radomiu (interwencja w sprawie spowodowania zdarzenia poza drogą publiczną), pragnę wyrazić serdeczne podziękowania i pochwałę dla policjanta Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Radomiu - Pana ARKADIUSZA LENARTA.

Funkcjonariusz Arkadiusz Lenart, podczas interwencji, wykazał najwyższy profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków, perfekcjonizm, kulturę osobistą na najwyższym poziomie oraz doskonałą, godną podziwu i naśladowania postawę oraz psychologiczne podejście do człowieka.

Uczestnikami zdarzenia poza mną - sprawcą, były dwie osoby poszkodowane i kilku obserwatorów zajścia oraz przebiegu całej interwencji wykonywanej przez funkcjonariusza Arkadiusza Lenarta. Zachowanie i postawa, jaką zaprezentował Pan policjant Arkadiusz Lenart, z pewnością w znacznym stopniu pomoże w budowaniu zaufania społecznego dla policji, dlatego też, mimo otrzymanego przeze mnie (słusznie) wysokiego mandatu, pragnę wyrazić, na ręce Pana Komendanta Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Radomiu, wyrazy podziękowania dla policjanta ARKADIUSZA LENARTA - pracownika WRD KMP w Radomiu, oraz wnioskować o pochwałę pracy, postawy i zaangażowania w obowiązki służbowe, nie tracąc przy tym istoty człowieczeństwa dla tegoż funkcjonariusza.

Jestem niesłuchanie mile zaskoczona postawą funkcjonariusza Arkadiusza Lenarta ( zwłaszcza, że pierwszy raz w życiu znalazłam się w takiej sytuacji) i jestem ogromnie szczęśliwa, że radomska policja może pochwalić się takimi ludźmi w swoich szeregach jak Pan Arkadiusz Lenart.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami - Plichta Małgorzata
 

Powrót na górę strony