Podziękowania

Białystok, dnia 18.09.2006 r.

 

Pan Komendant Główny Policji
w WarszawiePODZIĘKOWANIE


Niniejszym na Pana ręce składam bardzo serdeczne podziękowania dla podlaskiej Policji za profesjonalizm, skuteczność i szybkość działania.

W dniu 16.09.2006 r. około godziny 09:00 w miejscowości Łapy woj. podlaskie dwaj sprawcy przy użyciu gazu łzawiącego usiłowali dokonać na mojej osobie rozboju i kradzieży mojego pojazdu marki mercedes benz taxi wartości 32 tys. zł. Dokonali ponadto jego uszkodzenia w postaci wybicia przedniej szyby. W wyniku zdecydowanej mojej obrony, a następnie podjętego pościgu, jednego ze sprawców ująłem na rozlewiskach bagiennych rzeki Narew. Powiadomiłem za pośrednictwem telefonu komórkowego o całym zdarzeniu dyżurnego Komisariatu Policji w Łapach, prosząc o pomoc. Na miejsce przybyli funkcjonariusze tej jednostki pod kierownictwem Komendanta Jarosława Grycuka , którzy dotarli do mnie i mojego oprawcy, pokonując około 200 metrów brodząc po pachy w lodowato-zimnej bagiennej wodzie przy tym brudząc swoje mundury, a jeden z nich utracił telefon komórkowy. Drugi sprawca, po zorganizowanej zasadzce, został ujęty przez białostockich policjantów po około godzinie w miejscu jego zamieszkania. Okazało się, że obydwoje byli notowani i karani, a jeden z nich był poszukiwany listem gończym.

Na uwagę zasługuje fakt wielkiego oddania tychże policjantów dla pełnionej przez nich służby oraz szybkiego i skutecznego działania. Jestem dla nich ogromnie wdzięczny za udzielenie mi pomocy i na Pana ręce składam to niniejsze podziękowanie.Z wyrazami wielkiego szacunku
dla Pana osoby i pełnionej funkcji.

młodszy inspektor w stanie spoczynku

Jeżeli chcesz podziękować policjantom napisz.

Powrót na górę strony