Podziękowania

Szanowny Pan
Marek Bieńkowski
Komendant Główny Policji

AKSON STUDIO, Kierownictwo Produkcji Filmu "Post Mortem - opowieść katyńska" w reżyserii Andrzeja Wajdy, w związku z zakończeniem zdjęć, w imieniu wszystkich twórców i ekipy filmowej, pragnie wyrazić serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie naszych działań.

Realizacja zdjęć do filmu historycznego zawsze wymaga staranności i dbałości o szczegóły, co pociąga za sobą zaangażowanie wielu środków inscenizacyjnych i organizacyjnych. Bez pomocy policji nasza praca na ulicach Krakowa i Warszawy byłaby niemożliwa. W szczególności chcielibyśmy na Państwa ręce złożyć podziękowania za współpracę z Komendą Miejską w Krakowie, która zawsze pomagała nam zorganizować pracę w plenerach krakowskich i pomagała wybrnąć często z bardzo trudnych sytuacji.

Przez blisko cztery miesiące realizacji zdjęć, dzięki Państwa rekomendacji i poparciu współpraca z policją w różnych miastach Polski przebiegała bezkolizyjnie i wyjątkowo dobrze za co jesteśmy wdzięczni. My ze swojej strony staraliśmy się przestrzegać możliwie najrzetelniej wskazanych przez państwa warunków i zasad współpracy.

"Post Mortem- opowieść katyńska" to zapewne jeden z najważniejszych filmów w kinematografii europejskiej ze względu na osobę reżysera jak również ze względu na temat, który porusza i który ciągle budzi emocje. Było nam niezwykle miło, ze zechcieli Państwo nam pomóc i zdecydowali się współtworzyć ten projekt. Mamy nadzieję, na dalszą równie udaną współpracę.

Z naszej strony zapewniamy, że będzie nam miło oficjalnie Państwu podziękować w napisach końcowych filmu.


Z poważaniem,

Michał Kwieciński
PRODUCENT

Jeżeli chcesz podziękować policjantom napisz.

Powrót na górę strony