Podziękowania

27 maja 2007 roku Przemyśl stanął w ogniu wojny za sprawą rekonstrukcji historycznej o nazwie "Operacja Barbarossa". To ogromne widowisko odbiło się szerokim echem w całej Polsce. Przemyśl został zapromowany w większości stacji radiowych, telewizyjnych, prasie ogólnopolskiej oraz wielu internetowych portalach tematycznych. Według wstępnych szacunków rekonstrukcję obejrzało 12 tys. widzów, którzy przyjechali do nas z całej Polski. Z relacji widzów ora uczestników rekonstrukcji "Operacja Barbarossa" w Przemyślu stała się jednaz najważniejszych imprez tego typu  w kraju ze względu na rozmach, wierne odtworzenie realiów historycznych oraz uczestnictwo najlepszych grup rekonstrukcyjnych.

Pragniemy gorąco podziękować za pomoc i wsparcie w realizacji w rekonstrukcji historycznej pn. Operacja Barbarossa 2007 Bitwa o Przemyśl.

To ogromne widowisko odbiło się szerokim echem w całej Polsce. Operacja Barbarossa w Przemyślu stała się jedną z najważniejszych  imprez tego rodzaju w kraju, ze względu na rozmach, wierne odtworzenie realiów historycznych oraz uczestnictwo najlepszych grup rekonstrukcyjnych.
Operacja Barbarossa 2007 Bitwa o Przemyśl to wysoko postawiona poprzeczka dla wszelkich organizatorów tego typu imprez w całej Polsce. Cała rekonstruktorska Polska żyje tym widowiskiem.
Realizacja przedsięwzięcia o tak dużym rozmachu nie byłaby możliwa bez pomocy służb Policji. Dziękujemy za życzliwość i pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności. Chcielibyśmy złożyć podziękowania:
Policjantom z Sekcji Minersko-Pirotechnicznej Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie,
Policjantom z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie,
Policjantom z Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu,
Policjantom z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu,
Funkcjonariuszom z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie,
Pragniemy podkreślić wzorową współpracę pomiędzy Policją a rekonstruktorami, organizatorami i społeczeństwem zarówno w trakcie przygotowań jak i w czasie trwania rekonstrukcji.

Pozostajemy w szacunku i głębokiej wdzięczności.

Przemysław Grządziel
Wydział Kultury, Promocji i Turystyki
Urząd Miejski w Przemyślu

Mirosław Majkowski
Przemyskie Stowarzyszenie
Rekonstrukcji Historycznej
X D.O.K.

Jeżeli chcesz podziękować policjantom napisz.

Powrót na górę strony