Podziękowania

Dzięki jesteście świetni!!!!

Viola

* * *

W związku z wiadomością jaka ukazała się ostatnio w mediach, dotyczącą rozbicia szajki pedofilskiej przez polską i niemiecką policję chciałam gorąco podziękować i pogratulować sukcesu Policjantom zaangażowanym w te działania!
Oby takich akcji i ludzi chcących brać w nich udział było jak najwięcej!

Dziękuję w imieniu własnym i wszystkich dzieci!

* * *

Panie i Panowie Policjanci...
Gratulacje i podziękowania za Waszą pracę :)

Magda

* * *

Gratuluję udanej akcji przeciwko grupie pedofilii i dziękuje, moje dziecko przez to staje się bezpieczniejsze. Doceniam i dziękuję.

Anna

* * *

DZIĘKUJĘ to niewiele, ale tyle tylko mogę napisać...pytanie brzmi za co? 
A za wasze zaangażowanie, wysiłek w dążeniu do naprawy tego wypaczonego świata, niełatwe to zadanie....tym bardziej GRATULUJĘ i DZIĘKUJĘ. Wasza praca dotyczącą rozbicia szajki pedofilskiej przez polską i niemiecką policję nie przeszła niezauważona.

Pozdrawiam
Joanna

* * *

Witam!

W związku z wiadomością o rozbiciu szajki pedofilów chciałam złożyć gratulacje i serdeczne podziękowania wszystkim "mundurowym", którzy brali udfział w tych działaniach! Życzę dalszej wytrwałości i skuteczności w poszukiwaniu i neutralizowaniu podobnych ''osobników".

Pozdrawiam gorąco!!!

* * *

W związku z wiadomością jaka ukazała się wczoraj w mediach, dotyczącą rozbicia szajki pedofilskiej  przez polską i niemiecką policję chciałem podziękować i pogratulować sukcesu Policjantom, którzy pracowali w tej grupie oraz zapewnić o swoim poparciu dla tego typu działań.

Z poważaniem
Paweł

* * *

Gratuluję sukcesu i rozbicia bandy pedofilii. Życzę kolejnych sukcesów!!!

Pozdrawiam
Patrycja

* * *

Szanowni Państwo,
 
Szczerze gratuluję powodzenia tej akcji, z całego serca (tego, z którego jakby kawałek kamienia spadł) DZIĘKUJĘ. Dobrze wiedzieć, że żyje się w kraju, gdzie są ludzie którzy są w stanie zapewnić nam zwykłym ludziom odrobinę poczucia bezpieczeństwa.
Jeszcze raz dziękuję i  pozdrawiam serdecznie.
 
Z wyrazami głębokiego szacunku
Dorota

* * *

Gratuluję i dziękuję w imieniu swoim i innych za wczorajszę interwencję w sprawie szajki pedofili. Tym razem spisali się państwo na medal.

Pozdrawiam

* * *

Serdecznie Wam dziękuję oraz gratuluję sukcesu, jakim było rozbicie szajki pedofilów.
Takie wydarzenia wzmacniają wiarę Polaków w polską Policję.

Pozdrawiam

Jeżeli chcesz podziękować policjantom napisz.

Powrót na górę strony