Zaproszenia i zapowiedzi wydarzeń

XVII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim - Dębno 2019

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wraz z Zarządem Wojewódzkim Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego organizuje XVII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim. Serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia do Dębna. Start zawodników o godzinie 10:00.

Pozytywne doświadczenia organizacyjne oraz rosnące zainteresowanie biegami długodystansowymi w naszym środowisku budzą nadzieję, że w tegorocznych zawodach weźmie udział podobna liczba funkcjonariuszy i pracowników Policji, jak w roku ubiegłym.

W poprzedniej edycji 8 kwietnia 2018 roku na 2300 zawodników udział wzięło ponad 120 osób z całego kraju reprezentujących Policję. W klasyfikacji kobiet pierwsza na metę dotarła Marta Witke - Orlikowska z KWP w Poznaniu, a mistrzostwa wygrał, podobnie jak w poprzednim sezonie, Łukasz Wróbel również z KWP w Poznaniu.

Drużynowo I miejsce zajęli policjanci z Poznania, II miejsce funkcjonariusze z Krakowa, a III mundurowi ze Szczecina.

W ubiegłym roku maratończykom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda, co sprzyjało zawodnikom w rywalizacji i kibicującej publiczności, która na całej trasie biegu oklaskiwała zmagania wszystkich sportowców.


ZP KWP w Szczecinie

                                                                                                              

Dębno 2019 - Regulamin mistrzostw Policji

Powrót na górę strony