Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Opolska Policja wspiera hospicjum dla dzieci

Data publikacji 17.12.2014

Opolscy policjanci wspierają maluchy z Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu. W centrach handlowych rozdawali własnoręcznie upieczone pierniczki. W tej charytatywnej akcji uczestniczyli Opolski Komendant Wojewódzki Policji insp. Irena Doroszkiewicz i jej I Zastępca insp. Jan Lach. Tysiące smakołyków trafiło do Opolan, którzy swoimi datkami wsparli potrzebujących. Pieniądze zostaną teraz przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu, potrzebnego dzieciom.

W centrach handlowych „Karolinka” i „Solaris” w Opolu pojawili się wolontariusze z Zespołu Szkół Ekonomicznych, którzy zbierali pieniądze na specjalistyczny sprzęt potrzebny dzieciom opolskiego hospicjum. Do pomocy włączyła się również opolska Policja. Funkcjonariuszki i pracownice Policji by wesprzeć akcję, upiekły świąteczne smakołyki, którymi częstowały wszystkich, którzy zechcieli wspomóc hospicjum.

W akcji uczestniczyli też Opolski Komendant Wojewódzki Policji insp. Irena Doroszkiewicz oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Jan Lach.

Za zebrane pieniądze zostaną zakupione między innymi ssaki elektryczne, koncentrator tlenu oraz pulsoksymetr.

(KWP w Opolu / ap)

 

 

Powrót na górę strony