Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań sześciolatka

Data publikacji 18.06.2015

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania sześcioletniego chłopczyka. Zrozpaczony ojciec zgłosił jego zaginięcie. Według zgłoszenia, dziecko musiało wykorzystać nieuwagę domowników i wyszło z domu.

W środę, 17 czerwca, około godz. 13.30 oficer dyżurny sokołowskiej policji otrzymał zgłoszenie od roztrzęsionego ojca, który poinformował, że w Dzierzbach, gmina Jabłonna Lacka, jego sześcioletni syn wyszedł z domu i zaginął. Ostatni raz widział go około godziny 13.00.

Policjanci błyskawicznie zorganizowali poszukiwania dziecka. Chwilę po zgłoszeniu na terenie posesji znalazły się trzy patrole, do których wkrótce dołączyli kryminalni oraz przewodnik z psem tropiącym.

Przed rozpoczęciem poszukiwań w terenie policjanci postanowili jednak dokładnie sprawdzić zabudowania posesji oraz dom.Okazało się to słuszne, bo po chwili okazało się, że chłopiec  położył się w domu pod łóżkiem, gdzie znalazł się cały i zdrowy.

Poszukiwania przerwano i wszyscy policjanci, którzy w alarmowym trybie znaleźli się w miejscu zaginięcia, wrócili do swoich zadań.

(KWP w Radomiu / mj)

Powrót na górę strony