Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 04.12.2015

Dzięki policjantom ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową na rynek nie trafi prawie 3600 „działek” marihuany, kilkaset porcji kokainy oraz haszysz. Funkcjonariusze zatrzymali Marka C., który był poszukiwany listem gończym. To już kolejna osoba, która w ostatnim czasie trafiła w ręce stołecznych policjantów za przestępstwa narkotykowe. 23-latek został tymczasowo aresztowany przez sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia.

Działania operacyjne policjantów ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową doprowadziły do zatrzymania kolejnej osoby podejrzanej o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.  Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że Marek C. jest poszukiwany listem gończym i już od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości oraz może posługiwać się fałszywymi dokumentami.

Policjanci ustalili, jakim samochodem porusza się mężczyzna i gdzie może znajdować się „magazyn”, w którym przechowywane są narkotyki. Kiedy funkcjonariusze uzyskali informacje, że 23-latek może posiadać tam ich większą ilość przystąpili do działania. W mieszkaniu policjanci znaleźli  8 worków z roślinnym suszem, zbryloną, brązową  substancję, biały proszek, wagę elektroniczną oraz leki anaboliczne. Zabezpieczyli również pieniądze na poczet przyszłych kar. Marek C, który został zatrzymany miał przy sobie sfałszowany dowód osobisty.

Policjanci zabezpieczyli do sprawy blisko 1,8 kilograma marihuany, haszysz oraz kokainę. Wczoraj Marek C. został doprowadzony do śródmiejskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. 23-latek jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz posługiwanie się podrobionym dokumentem. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

KSP / ig

  • Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek #1
  • Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek #2
  • Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek #3
  • Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek #4
  • Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek #5
  • Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek #6
  • Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek #7
  • Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek #8
  • Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek #9

Film Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Kilka tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek (format flv - rozmiar 3.84 MB)

Powrót na górę strony