Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oddali pluszaka za uśmiech dzieciaka

Data publikacji 24.12.2015

Stało się już tradycją, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Niebieski Mikołaj gości w szpitalu u dzieci. Maskotki, gry czy też różnego rodzaju książeczki policjanci przekazali najmłodszym pacjentom. Ktoś by powiedział, że to tylko zabawki. Jednak uśmiech dzięki nim wywołany na małych twarzyczkach był bezcenny.

Jak co roku asp. Karolina Hawrylciów wcieliła się w rolę Niebieskiego Mikołaja. Wcześniej policjanci ogłosili zbiórkę maskotek i zabawek dla dzieci, które w okresie przedświątecznym przebywają w szpitalu. Akcja odniosła wielki sukces, gdyż na apel funkcjonariuszy odpowiedziało wielu mieszkańców powiatu lubińskiego. Łezka w oku się kręciła, gdy do komendy przychodziły małe dzieci z rodzicami i oddawały swoje ukochane pluszaki, machając im rączką na pożegnanie. Po zebraniu prezentów funkcjonariusze pojechali do szpitala do najmłodszych pacjentów. Wszystkie dzieci zostały obdarowane przez policyjną mikołajkę podarunkami.

Wdzięczność wyrażona uśmiechem na twarzach dzieci była podziękowaniem dla wszystkich osób, którzy przyłączyli się do policyjnej akcji.

(KWP we Wrocławiu / ms)

 

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.01 MB)

Powrót na górę strony