Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Podkomisarz Adaś” wizytował komisariat Policji w Krzeszowicach

To już ponad rok jak udało się uratować, wówczas 2,5 letniego Adasia, który mroźną nocą niezauważony wyszedł z domu i się zgubił. W trakcie działań poszukiwawczych, chłopczyk został znaleziony nieprzytomny przez zastępcę komendanta komisariatu w Krzeszowicach. Wysiłkiem lekarzy wrócił do zdrowia i teraz na zaproszenie policjantów przybył do komisariatu.

Komisariat Policji w Krzeszowicach wizytował „podkomisarz Adaś”. W czasie spotkania otrzymał gwiazdkowe upominki, między innymi mundur policyjny podkomisarza, zabawkowy radiowóz oraz słodycze.

Adaś zwiedził budynek komendy,  zasiadł za kierownicą radiowozu oraz zadekretował kilka pism, między innymi takie o szkoleniu w zakreie hipotermii, które organizowane jest przez Krakowski Szpital Specjalistyczny imienia św. Jana Pawła II.  Następnie Adaś wspólnie z policjantami i Komendantem Straży Leśnej Markiem Packiem przystroili w recepcji komendy choinkę.

W czasie wizyty "podkomisarz Adaś" był bardzo zainteresowany i zaciekawiony wyposażeniem policyjnym. Pomimo, że była to pierwsza wizyta Adasia w komisariacie nie było widać nieśmiałości, był cały czas uśmiechnięty.

(KWP w Krakowie / ak)

  • 'Podkomisarz Adaś" w komendzie
  • "Podkomisarz Adaś" z policjantem
  • 'Podkomisarz Adaś" dekretuje pisma
  • "Podkomisarz Adaś" z policjantem ubierają choinkę
  • "Podkomisarz Adaś" z policjantem ubierają choinkę
Powrót na górę strony