Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Osama” zatrzymany przez policjantów

Data publikacji 11.10.2016

Stołeczni kryminalni z zespołu poszukiwań celowych zatrzymali Piotra M. ps. Osama. 41-latek był członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, która ma na swoim koncie między innymi uprowadzenia osób. Dzięki funkcjonariuszom, którzy wpadli na jego trop, mężczyzna trafi za kratki na 12 lat za przestępstwa, których się dopuścił.

Piotr M. ps. Osama od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania korzystając z licznych kontaktów w świecie przestępczym. Mężczyzna po 2000 roku działał w zorganizowanej grupie dokonującej między innymi uprowadzeń osób dla okupu i w tym czasie dopuścił się wielu przestępstw.

Policjanci stołecznego wydziału kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany przez warszawskie sądy 41-latek. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy na terenie powiatu otwockiego. Tam, jak wynika z informacji, ukrywał się w ostatnim czasie.

Policjanci przewieźli już mężczyznę do aresztu śledczego. Piotr M. ma do odbycia karę ponad 12 lat więzienia, między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, rozbój oraz uszkodzenie ciała.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony