Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli 76-latkę, która zgubiła się w lesie

Data publikacji 13.10.2016

Blisko 40 funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, przy użyciu psa tropiącego, poszukiwało 76-letniej kobiety (mieszkanki gminy Grębów), która będąc na grzybach zgubiła się w lesie. Mimo starań, nie zdołała odnaleźć właściwej drogi i spędziła noc w lesie. Kobietę odnalazł policjant, który quadem objeżdżał leśne drogi. Zaginiona trafiła pod opiekę rodziny.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, przy użyciu psa tropiącego, poszukiwali 76-letniej kobiety, która we wtorkowy ranek (11.10 br.) wybrała się do lasu na grzyby i nie wróciła na noc.

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety, policjanci otrzymali we wtorek przed godziną 22. Według relacji rodziny, wyszła ona na grzyby zabierając ze sobą jedynie wiaderko. Mimo późnej pory, nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Policjanci otrzymali rysopis zaginionej i rozpoczęli jej poszukiwania.

Do pomocy policjantom ruszyli funkcjonariusze straży leśnej, rybackiej i strażacy ochotnicy.

Funkcjonariusze sprawdzali teren w pobliżu miejsca zamieszkania kobiety, a także pobliskie obiekty oraz tereny leśne. Podczas poszukiwań, policjant poruszający się quadem zauważył w zaroślach kobietę odpowiadającą rysopisowi. Była mocno wystraszona, wyziębiona, na sobie miała przemoczoną odzież. W trakcie rozmowy okazało się, że jest to poszukiwana 76-latka. Kobieta przekazano pod opiekę rodzinie.

KWP Rzeszów / ig

Powrót na górę strony