Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli towar o wartości ponad 500 tys. złotych

Data publikacji 14.11.2016

Doskonałe rozpoznanie środowiska przestępczego doprowadziło policjantów z Ochoty do zabezpieczenia pochodzącego najprawdopodobniej z przestępstwa towaru o wartości ponad 500 tys. złotych. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn i zabezpieczyli także do badań mechanoskopijnych renault i subaru. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie dwóch mężczyzn, ujawnienie 100 pudełek klocków, 213 szt. kamer cyfrowych, 170 szt. aparatów fotograficznych, 360 szt. płyt elektronicznych, 1000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, 20 tys. szt. prezerwatyw oraz zabezpieczenie dwóch samochodów z podejrzeniem przerobienia pól numerowych to efekt zakrojonych na szeroką skalę działań policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

W garażu należącym do 32-latka kryminalni znaleźli pochodzące z kradzieży trzy felgi aluminiowe, pięć mieczy samurajskich, wędki oraz rower. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. 50 i 32-latek usłyszeli już zarzuty za paserstwo subaru skradzionego w lipcu na terenie Niemiec i dwóch kradzieży. 32-latek, który decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany odpowie również za usiłowanie kradzieży z włamaniem do volkswagena. Wobec 50-latka zastosowano dozór policyjny.

KSP / ig

  • Policjanci zabezpieczyli towar o wartości ponad 500 tys. złotych
  • Policjanci zabezpieczyli towar o wartości ponad 500 tys. złotych
  • Policjanci zabezpieczyli towar o wartości ponad 500 tys. złotych
Powrót na górę strony