Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za przywłaszczenie samochodu i kradzież 385 tysięcy złotych

Data publikacji 07.12.2016

Policjanci z patrolówki tuż po przyjęciu zgłoszenia zatrzymali 51-letniego Dariusza, K., który podejrzewany jest o przywłaszczenie samochodu służbowego za 115 tysięcy złotych i kradzież 385 tysięcy poprzez przelew na własne konto. Auto zostało odzyskane, pieniądze zablokowane w banku, a mężczyzna usłyszał dwa zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

Do komendy zgłosił się mężczyzna, prezes jednej z firm i powiadomił o tym, że jego były zastępca jakiś czas temu przywłaszczył sobie służbowy samochód o wartości ponad 100 tysięcy złotych, a teraz dokonał kradzieży firmowych pieniędzy w kwocie 385 tysięcy przelewając je na własne konto.

Reakcja policjantów była błyskawiczna. Patrolowcy bardzo szybko zatrzymali 51-letniego Dariusza K. Pieniądze na jego koncie zostały zablokowane przez bank, a przywłaszczony samochód zabezpieczony.

Zgromadzeniem materiału dowodowego zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. Zatrzymany usłyszał dwa zarzuty oraz został objęty policyjnym dozorem.

KSP / kp

 

Powrót na górę strony