Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z rodzinami policjantów poległych na służbie

Data publikacji 22.12.2016

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyło się przedświąteczne spotkanie rodzin poległych policjantów z województwa podkarpackiego. Bliscy funkcjonariuszy zostali zaproszeni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinsp. dr. Krzysztofa Pobutę oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów.

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku. To czas prezentów, wspólnego łamania się opłatkiem, składania życzeń, śpiewania kolęd. Z tej okazji nadinsp. dr Krzysztof Pobuta zaprosił rodziny poległych policjantów do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W zorganizowanie spotkania i poczęstunku włączył się Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Komendant ufundował prezenty świąteczne dla rodzin policjantów, którzy polegli podczas pełnienia służby. Świąteczne paczki przekazali przedstawiciele Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Na spotkaniu z Komendantem Wojewódzkim Policji w Rzeszowie i jego zastępcami insp. Tadeuszem Szymankiem i insp. Pawłem Filipkiem obecni byli ks. kapelan Marek Buchman, asp. sztab. Grażyna Pieróg – Pełnomocnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie ds. kontaktów z Fundacją Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów asp. sztab. Józef Bąk oraz Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów KWP w Rzeszowie asp. sztab. Tadeusz Kluszczyński.

(KWP w Rzeszowie / ms)

Powrót na górę strony