Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginionego 52-latka

Data publikacji 12.03.2017

Dzielnicowi i funkcjonariusze ogniwa patrolowo - interwencyjnego z KPP w Kraśniku odnaleźli zaginionego 52-latka. Wczoraj wieczorom, po kłótni z rodziną, chory mężczyzna wyszedł z domu. Policjanci odnaleźli go dzisiaj w zagajniku oddalonym kilkaset metrów od zabudowań gospodarczych. Jego życiu i zdrowiu nic już nie zagraża.

Wczoraj tj. 11 marca br. przed północą policjanci z Kraśnika otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 52-letniego mężczyzny. Z zawiadomienia wynikało, że mieszkaniec gm. Gościeradów, po kłótni z rodziną wyszedł z mieszkania. Zachowanie mężczyzny oraz jego stan zdrowia mógł wskazywać, że może on targnąć się na własne życie.

Niezwłocznie po zgłoszeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania. W akcji uczestniczył przewodnik z psem tropiącym oraz strażacy. Dokładnie przeszukano całą posesję i teren przyległy do gospodarstwa.

Dzisiaj około godz. 10.00 dzielnicowi i funkcjonariusze ogniwa patrolowo - interwencyjnego z KPP w Kraśniku odnaleźli zaginionego 52-latka. Mężczyzna spędził noc w zagajniku oddalonym kilkaset metrów od zabudowań gospodarczych.

KWP w Lublinie / mg

Powrót na górę strony