Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony 40-latek odnaleziony

Data publikacji 28.03.2017

Minionej nocy dzięki szybkim i sprawnym działaniom mundurowych odnaleziono zaginionego mieszkańca powiatu zduńskowolskiego. W akcji poszukiwawczej brało udział kilkudziesięciu policjantów i strażaków.

Wieczorem 27 marca br. zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie 40-letniego mężczyzny, po tym jak niepostrzeżenie wyszedł on z domu i nie było z nim żadnego kontaktu. Z przekazanych przez najbliższych informacji wynikało, że 40-latek nie był zadowolony ze swojego życia i istniało podejrzenie, że może popełnić samobójstwo.

Natychmiast w zduńskowolskiej komendzie został ogłoszony alarm. Na miejsce skierowano kilkudziesięciu policjantów wraz z psem tropiącym. Dodatkowo do działań zaangażowali się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szadku i Zborowskich. Na podstawie relacji rodziny policjanci wytypowali miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. Po kilku godzinach intensywnie prowadzonej akcji poszukiwawczej, w kompleksie leśnym na terenie gminy Szadek, mężczyzna został odnaleziony. Funkcjonariusze wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które zabrało go do szpitala.

KWP w Łodzi / mg

Powrót na górę strony