Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odnaleźli zaginionego mężczyznę

Data publikacji 15.05.2017

Leżajscy policjanci poszukiwali 89-letniego mieszkańca gminy Kuryłówka. Mężczyzna w sobotę wieczorem wyszedł z domu, nie mówiąc nikomu dokąd idzie. Zaniepokojona rodzina powiadomiła Policję. Po kilku godzinach poszukiwań funkcjonariusze odnaleźli zaginionego na jednej z opuszczonych posesji. Leżał w zaroślach, był wycieńczony i zdezorientowany. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy i przekazali pod opiekę lekarzy.

W minioną sobotę tj. 13 maja br. po godz. 19.00, policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 89-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu, nie mówiąc dokąd idzie. Zaniepokojona rodzina zaczęła go szukać i powiadomiła Policję. Z informacji wynikało, że starszy człowiek jest schorowany, a jego zaginięcie może zagrażać jego życiu.  

Leżajscy policjanci natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Po kilku godzinach funkcjonariusze z zespołu patrolowo-interwencyjnego na terenie opuszczonej posesji odnaleźli zaginionego 89-latka. Leżał on w wysokiej trawie, był przytomny, ale z powodu wycieńczenia kontakt z nim był utrudniony. Mężczyzna był zdezorientowany i nie wiedział, co się z nim dzieje. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej, a na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe, które zabrało mężczyznę do szpitala.

(KWP w Rzeszowie / mg)

Powrót na górę strony