Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne poszukiwania osób zaginionych zakończone sukcesem

Data publikacji 06.07.2017

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci z komisariatu w Gdyni Karwinach zostali powiadomieni o zaginięciu 12-letniego chłopca i jego matki, którzy ostatni raz widziani byli na jednej z ulic Karwin. Natychmiastowe działania przyniosły efekty i około godziny 20:00 funkcjonariusze odnaleźli zaginione osoby.

Wczoraj popołudniu funkcjonariusze komisariatu policji w Gdyni Karwinach przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 12-letniego chłopca oraz jego 38 letniej matki. Zawiadomienie złożyła babcia chłopca, a matka zaginionej kobiety. Zgłaszająca ostatni raz widziała wnuka i córkę w dniu zaginięcia około godziny 12 na jednej z ulic Karwin.

Po przyjęciu zawiadomienia policjanci natychmiast rozpoczęli działania zmierzające do odnalezienia osób poszukiwanych. W akcję zostali zaangażowani funkcjonariusze różnych pionów. W rejon gdzie ostatnio byli widziani skierowano mundurowych z pionu prewencji, dochodzeniowego i kryminalnego. W poszukiwaniach brali również udział policjanci z oddziału prewencji w Gdańsku, policyjny przewodnik psa tropiącego oraz poszukiwawcze ochotniczego pogotowia ratunkowego. Mundurowi sprawdzali miejsca gdzie mogły przebywać osoby zaginione, a w trakcie przemieszczania się rozpytywali napotkane osoby. Informacja o zaginięciu została rozpowszechniona w lokalnych mediach.

Około godziny 20 dyżurny policji otrzymał wiadomość od jednej z osób, z którą wcześniej rozmawiali funkcjonariusze, że poszukiwani byli widziani w rejonie przyległym do terenu leśnego na gdyńskich Karwinach. W to miejsce niezwłocznie zostały przesunięte siły prowadzące poszukiwania, a po krótkiej penetracji terenu policjanci odnaleźli szukane osoby, były całe i zdrowe.

(KWP w Gdańsku / ig)

  • Poszukiwania zaginionych
  • Poszukiwania zaginionych
  • Poszukiwania zaginionych
Powrót na górę strony