Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włocławscy mundurowi z podarunkami dla podopiecznych "Malucha"

Data publikacji 14.09.2017

Przedstawiciele włocławskiej komendy, którzy zrzeszeni są w Klubie Honorowego Dawcy Krwi przy KMP we Włocławku, kolejny raz zorganizowali zbiórkę wśród policjantów i pracowników cywilnych dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maluch” we Włocławku. Podczas tej akcji zbierano zeszyty i przybory szkolne.

Policjanci i pracownicy cywilni należący do Klubu HDK przy KMP we Włocławku, oprócz tak cennego daru, jakim jest dzielenie się krwią z innymi, prowadzą również akcje zbiórek rzeczy na potrzeby Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Maluch” we Włocławku. Ostatnio przeprowadzili zbiórkę zeszytów i materiałów szkolnych na potrzeby dzieci przebywających w placówce.

Wczoraj, 13 września br., mundurowi odwiedzili  „Malucha” przy ulicy Sielskiej, gdzie przekazali na ręce opiekunów zebrane przybory szkolne. Wśród podarków nie mogło zabraknąć maskotki kujawsko-pomorskich policjantów – „Pofinka”.

To również dobra okazja do spotkania mundurowych z maluchami, które chętnie zadawały policjantom pytania. Na zakończenie dzieci podziękowały za podarunek, jednak dla mundurowych najlepszym darem od nich były ich roześmiane buzie.

(KWP w Bydgoszczy / jch)

  • Policjanci z wizytą w domu dziecka
  • Policjanci z wizytą w domu dziecka
  • Policjanci z wizytą w domu dziecka
Powrót na górę strony