Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują świadków wypadku

Data publikacji 27.09.2017

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku, do którego doszło 29 sierpnia br. na DK 45 pomiędzy miejscowościami Jełowa a Osowiec. Około godziny 1:50 kierujący osobowym bmw z nieustalonej przyczyny potrącił pieszego prowadzącego motocykl. Osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia br. ok. godz. 1:50 na 121 km drogi krajowej nr 45 pomiędzy miejscowościami Jełowa a Osowiec. W wypadku drogowym kierujący osobowym bmw (samochód jechał z kierunku Bierdzan na Osowiec) z nieustalonej przyczyny potrącił pieszego prowadzącego motocykl honda. W wyniku wypadku potrącony zginął na miejscu.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu poszukują osób, które były świadkami tego wypadku lub mają jakąkolwiek wiedzę na jego temat.

Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Opolu (tel. 77 422 2588 lub 997).

(KWP w Opolu / jch)

Powrót na górę strony