Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań matki z dzieckiem w lesie

Data publikacji 23.10.2017

Wczoraj policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie od kobiety, która znajdowała się w lesie wraz ze swoją 9-letnią córką i nie mogła się z niego wydostać. Natychmiast w pomoc w odnalezieniu drogi powrotnej włączyli się policjanci. Szczęśliwie kobieta wraz z córką całe i zdrowe odnalazły się.

Wczoraj tj. 22 października br. tuż przed godziną 16.00 policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że w lesie w miejscowości Emilianów znajduje się kobieta z 9-letnim dzieckiem, która zgubiła się i nie może znaleźć drogi powrotnej. Natychmiast w pomoc zaangażowali się policjanci i rodzina. Funkcjonariusze utrzymywali kontakt telefoniczny z kobietą, nawoływali ją sygnałami dźwiękowymi i kierowali w którą stronę ma się poruszać. Gdy ustalili lokalizację kobiety z córką - do lasu wjechał jej krewny samochodem terenowym i odebrał je. Okazało się, że pieszo przeszły około 5 km.

Z uwagi na to, że zapadał zmierzch i w lesie było już ciemno akcja poszukiwawcza musiała być dynamiczna i szybka. Na szczęście kobiecie z dzieckiem nic się nie stało, całe i zdrowe wróciły do domu.

(KWP Lublin / mg)

Powrót na górę strony