Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 78-latki

Data publikacji 01.07.2018

78-letnia mieszkanka gm. Włodawa wyszła wczoraj rano z domu zostawiając kartkę, że wychodzi na jagody. Gdy się zaczynało ściemniać, a temperatura znacznie spadać rodzina zawiadomiła policję. Do poszukiwań oprócz włodawskich policjantów włączyli się funkcjonariusze Straży Granicznej z Włodawy i Dołhobród oraz strażacy z Włodawy i liczni ochotnicy. Po kilku godzinach odnaleziono zaginioną. Załoga pogotowia zabrała ją na obserwację do szpitala.

Wczoraj wieczorem włodawscy policjanci zostali powiadomieni, że matka zgłaszającego - 78-letnia mieszkanka gm. Włodawa wyszła rano z domu zostawiając kartkę, że wychodzi na jagody. Gdy się zaczynało ściemniać, a kobieta nie wróciła, zaniepokojona jej nieobecnością rodzina zawiadomiła policję.

Z uwagi na wiek i stan zdrowia zaginionej, niską temperaturę oraz liczne bagna w rejonie zaginięcia ogłoszono alarm dla całej jednostki. Do poszukiwań oprócz włodawskich policjantów włączyli się członkowie rodziny i sąsiedzi, a także funkcjonariusze Straży Granicznej z Włodawy i Dołhobród oraz strażacy z Włodawy.

W wyniku prowadzonych działań poszukiwawczych około godz. 23:00 zaginiona została odnaleziona w lesie, około 6 kilometrów od domu. Kobieta cała i zdrowa siedziała w środku lasu.

Załoga pogotowia zabrała zaginioną na obserwację do szpitala.

(KWP w Lublinie / wsz)

Powrót na górę strony