Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla krynickich policjantów

Data publikacji 07.11.2018

"Gratuluję, iż w szeregach Policji mamy tak wspaniałych ludzi (...)" - to fragment podziękowania przesłanego do krynickich policjantów. W październiku mieszkaniec Krynicy-Zdroju zgłosił w komisariacie zaginięcie członka swojej rodziny. Dzięki szybkiej reakcji i zaangażowaniu krynickich policjantów, jego mama została odnaleziona, dlatego na ręce komendanta przesłał podziękowania, wyróżniając szczególnie pięciu funkcjonariuszy.

W przesłanym podziękowaniu kryniczanin nadmienił, że szybka reakcja i sprawne działanie funkcjonariuszy, miało istotne znaczenie dla zdrowia i życia osoby zaginionej, która, by prawidłowo funkcjonować, musi w wyznaczonym czasie przyjmować leki.

W swoim liście do funkcjonariuszy napisał:

„Z prawdziwą przyjemnością składam na ręce Pana Komendanta podziękowania dla tych policjantów za tak sprawną i szybka akcję, w której wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem i fachowością. Jeszcze raz dziękuję i gratuluję, iż w szeregach Policji mamy tak wspaniałych ludzi, na których można liczyć w stu procentach. Jako obywatel Naszego Kraju, życzyłbym sobie takiej postawy całej Policji w Polsce.”

(KWP w Krakowie / mg)

 

Powrót na górę strony