Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z dziennikarzami i pierwsze warsztaty. Kameralne Lato zaczęło się na dobre...

Data publikacji 08.07.2019

Poniedziałek zaczął się od śniadania prasowego, czyli spotkania organizatorów festiwalu i dziennikarzy z opiekunem artystycznym warsztatów filmowych. W spotkaniu wzięła udział podinsp. Agnieszka Guza — zastępca naczelnika Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu.

Gośćmi specjalnymi spotkania byli Ewa Szwarc — producentka filmowa i wykładowca — opiekunka artystyczna międzynarodowych warsztatów filmowych „SPOT — Social Pictures of Today” oraz Grzegorz Milczarczyk — aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, reżyser, wokalista, wykładowca, pedagog — opiekun artystyczny warsztatów „ABC pracy z kamerą”. Uczestnicy śniadania zwracali uwagę na profilaktyczny wydźwięk festiwalu filmowego.

W festiwalowy poniedziałek odbył się także wykład otwarty aktorki Katarzyny Dorosińskiej oraz warsztaty z cyklu „ABC pracy z kamerą”. W Radomskim Klubie Środowisk Twórczych — ŁAŹNI odbędzie się po południu koncert inspirowany muzyką filmową w wykonaniu Aleksandra Dębicza pt. “Cinematic piano”. Po zmroku zapraszamy na pokaz plenerowy filmu “Córki dancingu” w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej, przewodniczącej Jury 12. edycji KAMERALNEGO LATA.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

 

Powrót na górę strony