Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 12-latki

Data publikacji 21.02.2020

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 12-latki z Czelatyc. Wczoraj wieczorem do Komisariatu Policji w Pruchniku wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu dziewczynki. Prowadzone przez policjantów i strażaków całonocne poszukiwania zakończyły się dziś rano. Dziewczynka została odnaleziona na terenie Czelatyc. Wychłodzona trafiła do szpitala.

Wczoraj wieczorem funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pruchniku przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 12-letniej mieszkanki Czelatyc. Z posiadanych informacji wynikało, że dziewczynka tego dnia wyszła z domu swojej cioci zamieszkałej w Czelatycach około godz.15.30 i nie dotarła do miejsca zamieszkania.

Od chwili zgłoszenia policjanci z Pruchnika oraz jarosławscy policjanci prowadzili poszukiwania dziewczynki. Działania poszukiwawcze prowadzone były wspólnie z mieszkańcami, strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Czelatycach i Rokietnicy. W poszukiwaniach dziewczynki wykorzystany był pies tropiący.

Dziś przed godz. 10.00, idąca drogą dziewczynka została zauważona przez mieszkańca Czelatyc. 12-latka z uwagi na stan wychłodzenia trafiła pod opiekę lekarzy.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony