Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyprowadzili z płonącej hali starszego mężczyznę

Data publikacji 20.01.2021

Policjanci z 3 komisariatu w Lublinie wyprowadzili wczoraj z płonącej hali magazynu, starszego mężczyznę, który nie był świadomy zagrożenia. W chwili pojawienia się ognia mężczyzna przebywał w drugim skrzydle budynku. Na szczęście nie poniósł żadnych obrażeń. W wyniku zdarzenia znaczna część hali i znajdującego się wewnątrz sprzętu spłonęła. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Płonącą halę zauważyli patrolujący ulicę Smoluchowskiego policjanci z komisariatu 3 w Lublinie. Funkcjonariusze od razu przekazali informację dyżurnemu, natomiast sami zajęli się ewakuacją pracowników. Z budynku o własnych siłach wyszło kilkanaście osób. Z posiadanych informacji wynikało, iż w drugim skrzydle może znajdować się jeszcze jedna osoba. Funkcjonariusze od razu zaczęli sprawdzać pomieszczenia. W jednym z nich odnaleźli i wyprowadzili na zewnątrz starszego mężczyznę, który nie był świadomy zagrożenia.

Po ugaszeniu pogorzeliska rozpoczęły się czynności z udziałem biegłego. Obecnie trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn powstania pożaru.

(KWP w Lublinie/js)

Powrót na górę strony