Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niebezpieczne wyprzedzanie w kamerze policjantów z grupy SPEED

Data publikacji 30.03.2022

Kierowca audi na obowiązującej "pięćdziesiątce" pędził z prędkością 134 km/h i wyprzedzał w miejscu niedozwolonym. Niebezpieczną jazdę zarejestrowali policjanci z oleskiej grupy SPEED. Tym razem brawurowa jazda kosztowała kierowcę 3 500 złotych oraz utratę prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące. 44-latek otrzymał także 15 punktów karnych. Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

25 marca br. na drodze krajowej nr 46 pomiędzy miejscowościami Turza i Myślina, policjanci z oleskiej grupy SPEED zarejestrowali niebezpieczną jazdę kierowcy audi. 44-latek w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 134 km/h i wyprzedzał w miejscu niedozwolonym. W tym przypadku pośpiech kosztował kierowcę 3 500 złotych mandatu, 15 punktów karnych oraz utratę prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Apelujemy o rozwagę na drodze i przypominamy, że nadmierna prędkość i brawura to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych. Kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego, jak i innych uczestników ruchu!

(KWP w Opolu / kp)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 15.65 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony