Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z wdowami i sierotami po poległych policjantach

Data publikacji 14.04.2022

Dzisiaj w sali konferencyjnej doszło do spotkania Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinspektora Artura Bieleckiego z wdowami i sierotami po poległych w służbie policjantach. Okazją do spotkania były zbliżające się Święta Wielkanocne.

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie składa życzenia świąteczne wdowom i sierotom po poległych policjantach.

Dzisiaj z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie odbyło się uroczyste spotkanie w którym udział wziął komendant wojewódzki, nadinspektor Artur Bielecki, Pełnomocnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie do spraw kontaktów z  Fundacją Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach komisarz Monika Kostecka oraz wdowy po poległych w służbie policjantach. Spotkanie było okazją do złożenia sobie życzeń z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Zdjęcie przedstawia wdowy i sieroty po poległych policjantach podczas spotkania z nadinspektorem Arturem Bieleckim.

Na terenie województwa lubelskiego, pod opieką Fundacji pozostaje 12 policyjnych rodzin. Bliscy poległych na służbie i zmarłych funkcjonariuszy zawsze mogą liczyć na pomoc ze strony Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.  By na  bieżąco znać problemy policyjnych rodzin i służyć im wsparciem oraz pomocą w garnizonach Policji powołani zostali pełnomocnicy.

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie częstuje gości świątecznym jajkiem.

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony