Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z Kamiennej Góry Mistrzem Europy w wyciskaniu sztangi na ławce

Data publikacji 08.07.2022

W ubiegły weekend w Trutnovie (Czechy) odbywały się Mistrzostwa Europy Global Powerlifting Committee w trójboju siłowym i w bojach singlowych. Aspirant sztabowy Roch Szumarowski-Plewa, policjant z Kamiennej Góry, wywalczył na nich Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Europy w wyciskaniu sztangi na ławce w swojej kategorii wiekowej i wagowej.

Na przełomie czerwca i lipca w Trutnovie (Czechy) odbywały się Mistrzostwa Europy  Global Powerlifting Committee w trójboju siłowym i bojach singlowych.

Nie zabrakło na nich aspiranta sztabowego Rocha Szumarowskiego-Plewy, który od wielu lat trenuje sporty siłowe i z sukcesami startuje w zawodach sportowych w tej dyscyplinie.

Miło nam poinformować, że zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w wyciskaniu sztangi na ławce w kategorii Masters 2 (45-49 lat) i kategorii wagowej 82,5 kg zdobył Mistrzostwo Europy, wyciskając 140 kilogramów ze sprzętem wspomagającym i Wicemistrzostwo Europy wyciskając 137.5 kilogramów bez sprzętu.

Jednocześnie, zaciśnięte kciuki za tego funkcjonariusza trzymamy dalej, bowiem jego udany start w tych zawodach zapewnił mu miejsce na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Trnavie (Słowacja) w dniach 17-23 października 2022 roku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

sierż. szt. Paweł Noga

Źródło: KPP w Kamiennej Górze
sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
tel. 600 228 846

Opis filmu: Film przedstawia wyciskanie sztangi przez policjanta

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 43.06 MB)

Pliki do pobrania

  • 12.91 KB
    Transkrypcja filmu
Powrót na górę strony