Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nocne poszukiwania zaginionego mężczyzny

Data publikacji 28.09.2022

Policjanci i strażacy odnaleźli zaginionego 61-letniego mieszkańca gminy Wiązownica. Mężczyzna wyszedł z domu późnym wieczorem w samej bieliźnie i udał się w kierunku pobliskiej rzeki. Zaniepokojony o jego życie krewny, poprosił o pomoc policjantów. Dzięki intensywnym działaniom mundurowych mężczyzna został odnaleziony. 61-latek został przewieziony do szpitala.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 61-letniego mieszkańca gminy Wiązownica, który wczoraj około godziny 20.00, wyszedł z domu ubrany jedynie w bieliznę. O zaginięciu mężczyzny powiadomił policjantów zaniepokojony o jego życie krewny. Przed domem zauważył ślady stóp, które prowadziły w kierunku pobliskiej rzeki. Martwił się, ponieważ mogło mu grozić niebezpieczeństwo.

Policjanci z jarosławskiej komendy, wspólnie ze strażakami, natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Przeczesywali pobliskie zarośla oraz teren przy rzece Lubaczówka. W trakcie sprawdzania zarośli, zauważyli leżącego tam mężczyznę. Pomoc nadeszła w samą porę. Z 61-latkiem był utrudniony kontakt, dlatego też mundurowi na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe. Mężczyzna, z objawami hipotermii, został przewieziony do szpitala.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony