Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

Data publikacji 21.03.2024

Po kilku godzinach nocnych poszukiwań, kryminalni z Radziejowa odnaleźli zaginionego 38-latka z gminy Topólka. W działania zaangażowało się kilkudziesięciu policjantów, strażaków i okolicznych mieszkańców. Mężczyzna trafił do szpitala na badania.

Wczoraj (20.03.2024) po godzinie 19.00, dyżurny radziejowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 38-letniego mieszkańca gminy Topólka. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynikało, że mężczyzna zaginął dzień wcześniej i od tego czasu nikt go nie widział.

Początkowo bliscy rozpoczęli samodzielne poszukiwania, które nie przyniosły efektu. Wtedy powiadomiono mundurowych. Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia w działania poszukiwawcze włączyło się kilkudziesięciu policjantów ze wszystkich wydziałów radziejowskiej komendy Policji. W akcji pomagał przewodnik z psem tropiącym oraz strażacy z Ochotniczej Strazy Pożarnej Topólka i okoliczni mieszkańcy.

Przed godziną 23.00, na polnej drodze, policjanci z wydziału kryminalnego odnaleźli zaginionego. Mężczyzna został przekazany ratownikom medycznym, którzy przewieźli go na badania do szpitala.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony