Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dołącz do nas, zostań policjantem!

Data publikacji 28.03.2024

Kto to jest policjant? Z kim kojarzy się policjant? Czym zajmuje się policjant? To pytania, na które odpowiedzi szukały dzieci w spocie promującym zawód policjanta. Co odpowiedziały przedszkolaki? Koniecznie musicie zobaczyć.

Dziś mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie zaprezentowali spot promujący zawód policjanta, ale ten widziany oczyma dzieci. W nagraniu staszowskich policjantów uczestniczyli milusińscy z przedszkola mieszczącego się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rytwianach.

Jakich odpowiedzi udzieliły oraz jak sobie poradziły? Kim chcą zostać jak dorosną? Oczywiście policjantami. Bądź jak nasi mali bohaterowie i … dołącz do nas zostań policjantem!

Szczegółowe informacje jak zostać policjantem można znaleźć na stronie internetowej świętokrzyskiej policji, a także wszystkich komend powiatowych garnizonu świętokrzyskiego w zakładce Służba w Policji.

Przypominamy również, że zainteresowani mogą złożyć dokumenty w każdej Komendzie Powiatowej Policji, w poniedziałki do godziny 20.00. Przy okazji wizyty kandydaci mogą uzyskać wszelkie informacje oraz odpowiedzi na pytania dotyczące przyjęcia do służby, a także poszczególnych etapów rekrutacji.

Opr. JSz

Źródło: KPP w Staszowie

Film 1.mp4

Pobierz plik 1.mp4 (format mp4 - rozmiar 18.96 MB)

Pliki do pobrania

  • 14.89 KB
    Deskrypcja tekstowa
Powrót na górę strony