Podziękowania

Podziękowania dla hajnowskiego policjanta

Policjant z hajnowskiej „drogówki” wracając ze służby, zauważył ogień wydobywający się z komina jednego z domów jednorodzinnych na terenie gminy Hajnówka. Wspólnie z mieszkańcami wsi ewakuowali z domu dwie starsze kobiety i ugasili ogień w piecu. Do hajnowskiej komendy wpłynęły podziękowania za udzieloną pomoc. W liście skierowanym do szefa hajnowskich funkcjonariuszy właściciel domu wyraził wdzięczność za pomoc, jaką otrzymał od posterunkowego Jakuba Suchodoły.

Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, na początku lutego, wracając ze służby, zauważył ogień wydobywający się z komina jednego z domów na terenie gminy Hajnówka. Mundurowy natychmiast zaczął działać. Wspólnie z mieszkańcami miejscowości, ewakuował z domu nieświadome zagrożenia, dwie starsze kobiety. Kiedy mieszkańcy byli już bezpieczni, policjant pomógł wynosić z domu wartościowe rzeczy. Przybyła na miejsce straż pożarna ugasiła pożar.

Do Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce wpłynęły podziękowania za interwencję młodego funkcjonariusza. W liście skierowanym do szefa hajnowskich policjantów właściciel domu wyraził wdzięczność za pomoc, jaką otrzymał od policjanta.

Posterunkowy Jakub Suchodoła w Policji służy niespełna półtora roku. Jednak wie, że ratowanie ludzkiego życia to priorytetowe zadanie policjantów, nie tylko w trakcie służby.

(KWP w Białymstoku / kp)

Powrót na górę strony